Prosimy czekać... Płatność jest realizowana.
Prosimy nie wyłączać okna przeglądarki.
Tel.: 506 393 457  |  info@baliclicksoriginal.pl

Handmade design that suits you!

Biżuteria modułowa Bali Clicks została stworzona aby pomóc Ci stworzyć Twoją idealną biżuterię dopasowaną do Twojego nastroju, chwili lub ulubionego stylu.

Inspiracją do stworzenia kolekcji jest zamiłowanie do kultury mieszkańców indonezyjskiej wyspy Bali skąd pochodzą elementy naszej biżuterii. Każdy region wyspy wyróżnia się indywidualnym charakterem i zamiłowaniem do sztuki co próbowaliśmy odzwierciedlić w poszczególnych liniach naszej kolekcji wykorzystując niesamowity potencjał przetwórstwa naturalnych surowców oraz talent artystów zamieszkujących wyspę. I tak szkło w naszych kolekcjach pochodzi z północnego regionu Lovina. Regiony Kuta, Jimbaran specjalizują się w biżuterii z muszli, pereł oraz korali. Liczni grawerzy oraz ceramicy z wyspy pracują nad kolekcjami nazwanymi na cześć ich miejscowości takich jak Sanur czy Amed. Wszystkie kamienie, kryształy, drewno pochodzą z wyspy a my jesteśmy dumni, że dzięki tej współpracy dajemy pracę wielu zdolnym Balijczykom i mamy realny wpływ na jakość ich życia.


Olga Grzyb STILO
ul. Emilii Plater 7/13
10-562 Olsztyn
tel. 506393457

email: info@baliclicksoriginal.pl
© 2019 BaliClicks. All Rights Reserved.
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.